Start Oferta O nas Kontakt Regulamin
strona główna

Koniaki


pasekkoniaki Birkedal Hartmann


Oryginalny pomysł na prezent świąteczny, który służy jako upominek reklamowy to połowa sukcesu. Drugą połową sukcesu jest wybór...

Historia rodziny Hartmann sięga 1657 roku, gdy urodził się Moritz Hartmann, znamienity wilk morski z czasów świetności duńskiej floty wojennej. Wykazał się on wielką odwagą, walcząc u boku Francuzów w wojnie z Hiszpanią o panowanie na morzach. Już jako kapitan, słynący ze swych wyczynów podczas wojen, zaciągnął się do floty weneckiej, która po latach służby na morzu uhonorowała go tytułem Rycerza Św. Marka oraz Orderem Św. Marka. Po przygodach w Indiach, powrócił do Danii, a następnie do Wenecji, gdzie zmarł w 1695 roku. Po 200 latach historia zatoczyła koło i rodzina Hartmann powróciła do Francji. Stało się to za sprawą Halfdana Birkedala Hartmanna, który w poszukiwaniu szczęścia w 1887 roku przeprowadził się do Cognac, gdzie założył wytwórnię koniaku, a następnie winiarnię. W ciągu kilkunastu lat jego wyroby stały się znane na całym świecie, a sam Halfdan w podzięce za zasługi dla relacji szwedzko-norwesko - francuskich został konsulem w Bordeaux, a następnie Komandorem orderu Św. Olafa.

Tak znamienita rodzina wydała na świat jedną z najwspanialszych marek koniaków na świecie, którą przedstawiamy jako pomysł na świąteczny upominek reklamowy ze smakiem historii i morskich przygód... wybór należy do Państwa.


pasekKoniak Birkedal Hartmann VSOP

Koniak Birkedal Hartmann XO

Koniak Birkedal Hartmann XO


Koniak
Birkedal Hartmann
VSOP


Koniak
Birkedal Hartmann
XO


Koniak
Birkedal Hartmann
XO


pasek


UWAGA! Firma TOP MARKETING zastrzega, że przedstawiona oferta skierowana jest do firm i instytucji zainteresowanych wykorzystaniem przedstawionych używek do celów reklamowych i promocyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ani wysyłkowej do osób prywatnych, a każda transakcja wymaga pisemnego oświadczenia.

Firma TOP MARKETING zastrzega również, że sprzedaż używek obarczona jest przepisami prawa, które w pełni respektujemy.


pasek