Start Oferta O nas Kontakt Regulamin
strona główna

Irlandzka Whiskey Writers Tears


pasekPot Still Whiskey z Irlandii to wspaniała rozkosz dla podniebienia zamknięta w butelce poj. 700 ml, a nazywa się Writers Tears (nr art. 6004), którą przedstawiamy jako pomysł na upominek świąteczny dla wybranych klientów.

Podstawowe cechy, które różnią irlandzki trunek od szkockich krewnych to sposób destylacji, pisownia (Irlandczycy piszą Whisk-e-y) oraz nie stosowanie torfu w procesie suszenia słodu. To wszystko sprawia, że whiskey jest bardziej aromatyczna i delikatniejsza dla podniebienia. Trunek jest trzykrotnie destylowany w miedzianych kadziach tą samą metodą od setek lat.

W nosie wyczuwamy woń zielonych jabłek i miodu. Smak jest świeży, kremowy z wyczuwalnym słodem i przyprawami, zakończony eksplozją owoców, która pozostawia niezatarte wrażenie.


whiskey Writers Tears


pasek

UWAGA! Firma TOP MARKETING zastrzega, że przedstawiona oferta skierowana jest do firm i instytucji zainteresowanych wykorzystaniem przedstawionych używek do celów reklamowych i promocyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ani wysyłkowej do osób prywatnych, a każda transakcja wymaga pisemnego oświadczenia.
 
Firma TOP MARKETING zastrzega również, że sprzedaż używek obarczon

pasek