Start Oferta O nas Kontakt Regulamin
strona główna

Wina portugalskie


pasekwina portugalskie Caves Sao Joao

Przedstawiamy wina portugalskie z winnicy Caves Sao Joao jako pomysł na upominek świąteczny, pełniący funkcję reklamową.

 Historia produkcji win w Caves Sao Joao sięga XVI wieku. W początkach XX wieku właścicielami winnicy zostali bracia Jose, Manuel i Albano Costa z najstarszej rodziny winiarskiej w regionie Anadia. W latach trzydziestych, gdy rząd zabronił wytwarzania wina typu Porto poza regionem O'Porto, bracia skupili się na produkcji wina musującego. Na tym polu odnieśli ogromny sukces przy wydatnym udziale jednego z najsłynniejszych francuskich specjalistów Gastona Mainousson. Szybki rozwój winnicy uległ intensyfikacji w 1997 roku, dzięki pozyskaniu 35ha winnic Quinta do Poço do Lobo w regionie charakteryzującym się mikroklimatem niezwykle sprzyjającym uprawie winorośli.

Wina Caves Sao Joao Reserva przywołują na myśl miłość i sztukę. Wysoka jakość tych win jest efektem ścisłych rygorów dotrzymywanych w procesie ich wytwarzania oraz wyśmienitych warunków w jakich winorośl jest uprawiana.

Wszystkie wina produkowane w tej winnicy są poddawane procesowi dojrzewania w beczkach, proces ten w zależności od charakteru wina trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. Uzyskane wysoka jakości i wspaniały smak są perfekcyjnym przełożeniem troski i uwagi poświęconej im w każdym stadium procesu produkcji. Intensywny i elegancki aromat zaskakuje nawet prawdziwych koneserów i smakoszy wina.

pasekWina portugalskie - musujące

Wina portugalskie - Caves Sao Joao Reserva

Wina portugalskie - Porta dos Cavaleiros White

Wina portugalskie
musujące

Wina portugalskie
Caves Sao Joao Reserva

Wina portugalskie
Porta dos Cavaleiros White

Wina portugalskie - Porta dos Cavaleiros Reserva


Wina portugalskie
Porta dos Cavaleiros Reservapasek

UWAGA! Firma TOP MARKETING zastrzega, że przedstawiona oferta skierowana jest do firm i instytucji zainteresowanych wykorzystaniem przedstawionych używek do celów reklamowych i promocyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ani wysyłkowej do osób prywatnych, a każda transakcja wymaga pisemnego oświadczenia.

Firma TOP MARKETING zastrzega również, że sprzedaż używek obarczona jest przepisami prawa, które w pełni respektujemy.


pasek